Adiosbet Para Çekme

Adiosbet para çekme işlemi de para yatırma işleminde olduğu gibi oldukça hızlı ve güvenlidir. Site finansal anlamda oldukça büyük bir güvenilirlik içerisinde çalışmaktadır. Gerek para yatırma işlemlerinde gerek para çekme işlemlerinde tüm önlemler alınmakta ve herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.  Böylelikle yatırımcılar istedikleri zaman para yatırma şansına sahip olabildikleri gibi her zaman hızlı bir şekilde yüksek limiti bir şekilde para çekimi yapabilir. Genel olarak diğer sitelerde yaşanmakta olan yüksek limitli para çekme sorunları Adiosbet içerisinde asla yaşanmamaktadır. Uzun senelerden beridir ülkemizde hizmet vermekte olan site bugüne kadar en ufak bir şekilde para yatırma veya para çekme gibi konularda sorun çıkarmamıştır.

Betgaranti

 

Adiosbet Para Çekme Yöntemleri

 

Site içerisinde birçok para çekilme yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin her birisinin limiti, işlevi ve süresi farklıdır. Sitenin uygulamakta olduğu para çekim yöntemleri şu şekildedir;

►Papara ile para çekimi minimum 20 TL dir. Ortalama olarak 10 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►Havale ile para çekimi minimum 100TL dir. Ortalama olarak 30 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►CMT Cüzdan ile para çekimi minimum 50TL dir. Ortalama olarak 20 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►Payfix ile para çekimi minimum 25TL dir. Ortalama olarak 60 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►Cepbank ile para çekimi minimum 50TL dir. Ortalama olarak 25 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►Hızlı QR, QR kod ile para çekimi minimum 50TL dir. Ortalama olarak 35 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

►Bitcoin ile para çekimi minimum 50TL dir. Ortalama olarak 75 dk içerisinde çekim işlemi tamamlanır.

 

Site içerisinde güvenilirlik esas önemli husus olmasından dolayı çok fazla çekim yöntemi bulunmaz. İlk olarak sitenin esas aldığı ve değerlendirdiği husus olarak sitenin güvenli bir çekilme para çekimi sağlaması gelmektedir. Adiosbet para çekimi kısa süreli bir şekilde tamamlandığı gibi ayıca her hangi bir kesinti olmadan hesabınıza aktarılmaktadır. Bu anlamda çok hassas bir sitedir. Sitenin her anlamda kalitesi üst seviyededir. Site lisanslı bir site olmasından finansa noktalarda her hangi bir sıkıntı oluşturmaz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir