Adiosbet Şikayet

Adiosbet şikayet servisi 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri günün her saatinde üyelere hizmet verir. Bu kanalı üzerinde İstediğiniz şekilde hizmetlerle ilgili olan şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz tüm bunların yanı sıra talep ettiğiniz bir takım özel durumların olması halinde de gene adiosbet müşteri hizmetlerinden hizmet alabilirsiniz.

Betgaranti

 Adiosbet Şikayet Hattı

 

Adiosbet müşteri hizmetlerine telefon üzerinden mail üzerinden veya canlı destek üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bonus talepleri durumunda ve aktarılmayan bulutların olması halinde direkt olarak bu üç unsurdan bir tanesine ulaşarak bunu ustanız almanız mümkün olacaktır.  Site sürekli olarak kontrol altında olan lisanslı bir site olması dolayısıyla müşteri hizmetlerine gelen taleplerin tamamı aynı zamanda lisans firması tarafından takip edilmektedir. Bu sebeple site ile ilgili olan veya oyunlar ile ilgili olan şikayetlerinizin tamamını bu kanal üzerinden dile getirmeniz sizin lehinize olacaktır.

 

Canlı Destek Hizmetleri

 

Adiosbet şikayet servisine günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Diğer sitelerin bir kısmından günün belirli bir kısmında bu şikayet servisi çalışmaktayken site günün her saatinde ve her dakikasında bu hizmeti vermektedir. Talep edilmesi durumunda canlı destek hizmetlerinin telefon üzerinden almanız mümkündür. Direkt olarak müşteri hizmetleri ile sesli olarak görüşebilirsiniz evrak göndermeniz durumunda veya evrak almanız gerektiği durumlarda ise sitenin direk e-posta adresi üzerinden iletişim kurmanız da mümkündür. E-posta serviste günün her saatinde çalışmakta olan bir servistir. Kısa süre içerisinde tarafınıza talebiniz ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

Site üzerinden yapacağınız şikayetler tarafsız olarak değerlendirilecektir. Baz durumlarda yetkisi dahilinde canlı destek hizmetleri size konu ile ilgili çözüm sunacaktır. Yetki aşımı olması durumunda ise yetkili birime konu aktarılmakta ve sonuç olarak tarafınıza bir açıklama yapılacaktır. Açıklama istemeniz durumunda size e posta üzerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda telefon üzerinden de yapılabilir. Bu durumda sitede ki numaranızın veya e posta adresinizin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Müşeri hizmetleri uygun bir zaman diliminde size geri dönüş sağlayacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir