Adiosbet Üyelik

Adiosbet üyelik oldukça basit ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Adiosbet sitesi Herhangi bir şekilde ücret talep edilmeyecektir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelik ile ilgili birkaç hususun önemle takip edilmesi gerekir. Bir üye sadece siteye bir kez üye olabilir. Birden fazla üyelik olması durumunda Multi üyelik olarak değerlendirilir ve üyelikler tamamen iptal edilir. Bu durumda üyelik içerisinde bulunan miktarın bulunması halinde bakiye silinebilir.

Betgaranti

 

Adiosbet Nasıl Üye Olurum

 

Siteye üye olmak oldukça basittir site içerisinde bulunmakta olan üyelik formuna giriş yaparak direkt olarak formun doldurulması ile birlikte üyelik kaydınız alınacaktır. Site içerisinde bulunan form içerisinde adınız soyadınız, e-posta adresiniz, adresiniz, telefon numaranız ve benzeri bilgiler istenmektedir. Bu bilgilerin tam ve eksiksiz bir şekilde girilmesi halinde siteye üyelik gerçekleştirilebilir. Aynı telefon numarası üzerinden veya aynı e-posta adresi üzerinden bir kez daha üye olmak mümkün değildir. O sebeple daha önceden siteye üye olurken verilmemiş bir telefon numarası veya e-posta adresi vermeniz gerekir. Ancak bu şekilde üyelik gerçekleşebilir.

 

Adiosbet Üyelik

 

Adiosbet üyelik ile birlikte kullanıcı adı ve şifre temin edilir.  Siteye girişte bu kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılması gerekir. Kullanıcı adını daha sonradan değiştirilmesi mümkün değildir. Şifre bilgisinin daha sonradan da tekrardan değiştirilmesi mümkündür. Belli bir zaman üzerinden geçmesi ile birlikte şifrenin unutulduğu durumlar olabilir. Böyle bir durumda şifreyi yeniden almanız e-posta adresinizin doğru olması durumunda mümkündür. e-posta adresinize şifremi unuttum linkine tıklayarak yeni bir şifre gönderilmesini talep edebilirsiniz.

 

Kullanıcı adı ve şifrenin bir başka üyeye verilmesi risk içerebilir. İçerisinde bulunan bakiyenizin tamamen silinmesi veya farklı bir kaynağa çekilmesi bu sebeple mümkün olabilir. Bu nedenle kullanıcı adı ve şifre gizlidir ve kimseye verilmez. Şifre bilgilerinizin bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız direk olarak şifrenizi değiştirmeniz mümkündür. Daha farklı bir sorun ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız konu ile alakalı müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekecektir. Böylece üyeliğiniz ile ilgili gerekli tedbirler site tarafından alınacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir